Skip to content
Laden ...

Griffon S-39 Vertinningspasta (met kwast) flacon 125 gr Vervallen

Universele, zuurvrije vertinningspasta op basis van tin/loodpoeder

Merk/Fabrikant: Bison International B.V.
Artikelcode: 1230602
Beschikbaarheid: Vervallen
Bijgewerkt op: 30 augustus 2023 om 17:11

Offerte aanvragen

Indien er geen prijzen voor dit artikel bekend zijn kunt u voor dit artikel een offerte aanvragen.

Handelseenheden

U heeft niet de juiste rechten voor het inzien van transactiedata.

Bijlagen

Afbeeldingen

Classificatie

IB-classificatie:

URL

URL Fabrikant https://www.griffon.nl/

Indelingen

Artikelgroep Vertinningspasta's Universeel

Gewicht

Gewicht (kg) 0,125
Gewicht eenheid flacon
Gewicht (g) 125
Dichtheid 2,8

Kleur en Oppervlak

Kleur Grijs

Tekst

Commerciële omschrijving Universele, zuurvrije vertinningspasta op basis van tin/loodpoeder
Uitgebreide toelichting 1 Universele, zuurvrije vertinningspasta op basis van tin/loodpoeder voor het voorvertinnen van moeilijk te solderen metalen zoals ijzer, staal, RVS en zink.

Gebruik en Verwerking

Toepassing Voor het voorvertinnen van moeilijk te solderen metalen zoals ijzer, staal, RVS en zink.
Toepassingsgebied Professional Business
Verwerking
  • Gereedschap: Soldeerbout of -brander, Massief tin/lood toevoegmetaal, schuurvezel, pijpsnijder, fittingborstel, ontbramer, Heat-Shield, doek
  • Gebruiksaanwijzing: 1. Verbindingsoppervlakken goed schuren en reinigen (metaalblank) met Griffon schuurvezel. 2. Pasta voor gebruik goed oproeren. Vloeimiddel met kwast gelijkmatig aanbrengen op beide verbindingsoppervlakken. Vermijd overmatig gebruik van het vloeimiddel. 3. Verbinding monteren. Gebruik uitsluitend goed passende delen. Voorkom oververhitting van het vloeimiddel, dit veroorzaakt slechte doorvloeiing van het soldeer. 4. Verbinding gelijkmatig verwarmen en tinsoldeer toevoegen. Laat het soldeer smelten op de soldeernaad en niet in vlam of op de bout. Vul de soldeernaad volledig op. 5. Vloeimiddelresten verwijderen met water of een vochtige doek. 6. Verbinding aan de lucht af laten koelen.
  • Aandachtspunten: Gebruik Griffon Heat-Shield voor het beschermen van o.a. muren, tegels, behang, verf en pleisterwerk.
Onderhoud Vlekken direct verwijderen met water of een vochtige doek.
Opslag Verpakking goed gesloten opslaan op een droge, koele en vorstvrije plaats.
Houdbaarheid Aangebroken verpakking beperkt houdbaar. | Ongeopend: Minimaal 24 maanden.

Materiaal Overig

Samenstelling Mengsel van zouten in water en tin/lood poeder
Viscositeit ca. 185000 mPa.s.
pH-waarde 4